Dobrej jakości podłogi Baltic Wood

Wnętrze domu jest bardzo ważną częścią całości. To we wnętrzu mieszkańcy mają czuć się dobrze i tam mają przebywać przez większą część dnia. Dlatego bardzo istotny jest wystrój wnętrza domu. Musi on trafiać w gust mieszkańców ale także elementy wystroju wnętrza muszą być funkcjonalne. Ważnymi elementami w domu są drzwi, okna, ściany, meble, czy podłogi. Podłogi są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Podłoga musi spełniać kilka funkcji. Musi być ona stabilna, musi wytrzymywać często spory nacisk, nie może być łatwo zniszczalna, musi być łatwa do sprzątania. Ponadto dobrze jest, żeby podłoga była także łatwa do zamontowania i do ewentualnego demontażu po latach. Wszystkie powyższe cechy i wiele innych też pozytywnych posiadają podłogi Baltic.

Podłogi z tej serii to panele. Podłogi Baltic wykonywane są z wysokiej jakości dębu. W ofercie można znaleźć mnóstwo rodzajów podłóg o różnych wymiarach, różnych kolorach i odcieniach. Podłogi Baltic Wood mają grubość od 13,3 mm do 14,6 mm.

Szerokość desek w kolekcji jest różna. Występują szerokości:

  • 18,2 cm o długości 2,19 m,
  • 18,2 cm o długości 2,2 m,
  • 14,8 cm o długości 2,2 m,
  • 14,8 cm o długości 1,09 m,

Ceny podłóg Baltic Wood wahają się od około 185 zł/m2 brutto do około 239 zł/m2 brutto. Przy zakupie powyżej 60m2 jest promocja, kolejna promocja obejmuje zakup powyżej 100 m2. Podłogi z tej serii składają się z trójwarstwowych desek z drewna dębowego. Są one bardzo wytrzymałe, są odporne na zabrudzenia, a ewentualne czyszczenie jest bardzo proste i skuteczne. Podłogi Baltic Wood mogą służyć przez wiele lat i wcale nie widać na nich śladów zużycia.

Montaż podłóg Baltic Wood jest bardzo prosty i wręcz przyjemny. Przy montażu bez kleju wciska się je „na klik”, na podkładzie są układane pływająco, można także przyklejać je bezpośrednio do podłoża. W zależności od modelu, może być dostępna tylko jedna opcja układania, lub więcej.

Podłogi mają powierzchnie szczotkowaną, pokryte są lakierem matowym. Nadaje im to wyjątkowo piękne wizualnie wygląd, co nie jest bez znaczenia przy wyborze paneli.

Podłoga Baltic sklep – podłogę można zakupić w internecie, jednak wcześniej należy pamiętać aby sprawdzić dostępność towaru, gdyż panele te są rozchwytywane. Cieszą się sporą popularnością. Pamiętajmy aby przy wyborze paneli do naszego domu, wybrać te, które są wytrzymałe, funkcjonalne, trwałe oraz wyglądają dobrze pod względem wizualnym. Będziemy z nich korzystać przez kolejne lata, dlatego warto wybrać najlepszą możliwą ofertę. Podłogi Baltic Wood na pewno są godne polecenia.

Dodaj komentarz