Pomagamy żegnać bliskich

Dbamy o klientów. Działamy na rzecz rodzin osób zmarłych. Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z transportem osób zmarłych do kraju pochodzenia. Przewozimy zwłoki z Europy, Azji oraz innych kontynentów do Polski. Możemy też przewieźć zwłoki z Polski do innych krajów. Mamy w ofercie kremację zwłok, sporządzamy dokumentację, dbamy o wszelkie zezwolenia, zapewniamy odpowiednie trumny i urny, które mają metalowy wkład, wymagany przy transporcie zmarłych. Poza tym zapewniamy wszelkie tłumaczenia, także przysięgłe i oferujemy pomoc solidnego prawnika. Z nami sprowadzisz bliskiego do kraju i dzięki nam godnie go pochowasz.

 Drejka.pl to firma solidna i dobrze świadcząca usługi. Oferujemy kremację zwłok, mamy bardzo duży wybór urn na prochy, możemy także zapewnić odzież dla zmarłych oraz wszelkie akcesoria pogrzebowe. Dzięki nam klienci mogą przeżywać żałobę, a wszelkie problemy nasza firma zdejmie z ich głowy.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Odpowiedź jest prosta: solidność, rzetelność, uczciwość to nasze walory. Ceny kalkulujemy solidnie i uczciwie dbamy o wszystkich klientów. Nasza firma to doskonałość oraz sprawiedliwe traktowanie wszystkich. Nasze usługi są najlepsze i na pewno sprawią, że pogrzeb przebiegnie doskonale, bez jakichkolwiek zawirowań.

Organizujemy pogrzeby na każdą kieszeń

W ofercie mamy pochówki na każdą kieszeń, w dobrej cenie, eleganckie. Jakość naszych pochówków jest dobra, a klienci zawsze mogą na nas liczyć. Dla naszych klientów znajdzie się zawsze coś dobrego, coś wyjątkowego. Trumny mamy z dębu, solidne, z uchwytami z metalu. Są też tańsze opcje. Klient wybiera to, co jest dla niego najlepsze. Wybiera i płaci gotówką lub kartą kredytową. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług i wracają do nas wielokrotnie. Zapraszamy do naszej firmy, na pewno powrócą Państwo do nas za każdym razem, gdy będzie taka konieczność. Do przewozu zwłok mamy odpowiednie karawany. Klienci dostają to, co najlepsze, ponieważ nasza firma jest troskliwa, solidna i dbała. Chronimy dane osobowe, stosując się do przepisów, mamy wdrożone RODO. Mamy podpisane umowy z ambasadami, wiemy, jak działać szybko, zgodnie z prawem i dobrze. Od wielu lat to robimy i jest to najlepsze działanie. Dla każdej osoby jesteśmy firmą pierwszego wyboru – na życzenie klientów możemy przedstawić właściwe referencje. Są one przygotowane starannie i bardzo solidnie. Jakość i ceny to nasze atuty. One są doskonałe i na pewno mają znaczenie. Zwłoki możemy przewieźć drogą lotniczą, lądową lub morską – zależnie od kraju oraz logistyki takiego przewozu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?